Kredyt na nowy lub używany motocykl

Expander kredyty Szczecin kontakt

Nieubłaganie wielkimi krokami zbliża się sezon letni i na polskich ulicach już pojawiają się wielbiliście pojazdów jednośladowych. Kupno dobrej klasy motocykla to dość duży wydatek, który dla wielu osób wymaga zaciągnięcia wsparcia finansowego w placówce bankowej.

Nie każdy przyszły wyściel motocykla jest świadom tego, ze kredyt samochodowy nie jest wsparciem finansowym udzielnym przez banki jedynie na zakup klasycznego samochodu. O dość konkurencyjny, w porównaniu do tradycyjnych kredytów gotówkowych, kredyt samochodowy, mogą również ubiegać się wielbiciele jednośladów i zobowiązanie finansowe przeznaczyć na zakup wymarzonego motocykla.

Większość banków świadczących usługi finansowe na terenie naszego kraju w swojej ofercie poleca bardzo atrakcyjne kredyty samochodowe z przeznaczeniem na kupno motocykla. Tego rodzaju wsparciem finansowym można bez problemu sfinansować kupno zarówno nowego jak również używanego pojazdu jednośladowego pod warunkiem, że nie ma więcej niż siedem lat. Banki w zależności od aktualnej oferty udzielają albo kredytu na całość inwestycji albo wymagają posiadanie wkładu własnego. Kredyt średnio oscyluje wokół wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych, co bez większego problemu pozwala na zakup już dobrej klasy motocykla. Zazwyczaj okres spłaty kredytu samochodowego przeznaczonego na zakup wynosi siedemdziesiąt dwa miesiąc. Banki podczas analizy kredytowej akceptują wszystkie udokumentowane źródła uzyskiwanego dochodu.

Z kredytu samochodowego mogą również bez problemu skorzystać osoby, które zamierzają kupić motorower bądź skuter. Muszą się jednak liczyć z kwotowym ograniczeniem jego wartości. Na tego rodzaju pojazdy jednośladowe banki przeznaczają kredyty o wartości nie przekraczającej trzydziestu tysięcy złotych, przy posiadaniu średnio dwudziestoprocentowego wkładu własnego. A zwrot zaciągniętego zobowiązania skrócony zostaje jedynie do trzydziestu sześciu miesięcy.

Sprawdź także zestawienia produktów bankowych:
Najtańsze kredyty gotówkowe kwiecień 2024
Bezpłatne konta osobiste kwiecień 2024
Najlepsze karty kredytowe kwiecień 2024
Lokaty bankowe oprocentowanie kwiecień 2024

+